وبلاگ اینفلوئنسر مارکتینگ

Uncategorized

برندهای لوکس و اینفلوئنسر مارکتینگ

0

توی دنیای امروز، کار کردن صحیح با اینفلوئنسرهای مناسب میتونه عرضه یه محصول یا آغاز یه کمپین رو برای یه برند لوکس متحول کنه. تا قبل از این به نظر می‌رسید که برندهای لوکس به اقتضای ماهیت‌شون با فعالیت در رسانه‌های اجتماعی مثل اینستاگرام در تضادن، ولی فضای جدید اینفلوئنسر مارکتینگ قواعد این بازی رو تغییر داده.

Uncategorized

هفت ویژگی یک کمپین اینفلوئنسر مارکتینگ موفق

0

اینفلوئنسر مارکتینگ یکی از استراتژی‌های بسیار مؤثر در بازاریابی دیجیتال است. با کمپین اینفلوئنسر مارکتینگ، برندها این فرصت را دارند تا به‌واسطه افرادی تأثیرگذار، با بازار هدف‌شان ارتباط برقرار کنند و به نتایجی فراتر از تصور در بخش‌های مختلف برندینگ، بازاریابی و فروش دست یابند.

Uncategorized

اینفلوئنسرهای لایف‌استایل یا سبک زندگی را بشناسیم

0

دنیای اینفلوئنسرهای اینستاگرام، پر از تنوع و گوناگونی‌ست. آشپزی، ورزش، عکاسی و تکنولوژی، تنها چند نمونه از حوزه‌های مختلفی هستند که اینفلوئنسرها در اینستاگرام، درباره آن‌ها حرف می‌زنند و محتوا به اشتراک می‌گذارند.یکی از حوزه‌هایی که درون خودش هم تنوع بسیار زیادی دارد، سبک زندگی یا لایف استایل است. حوزه‌ای که هم در سطح داخلی و هم خارجی، بزرگ‌ترین گروه اینفلوئنسرها را تشکیل می‌دهد.

Uncategorized

اینفلوئنسرهای اینستاگرامی، یوتیوبی و توییتری!

اینفلوئنسر مارکتینگ در داخل و خارج ایران با «اینستاگرام» پیوند خورده، اما وقت‌هایی هم بد نیست سرکی به پاتوق‌های اجتماعی دیگر، مثل یوتیوب و توئیتر بکشیم. هرکدام از این پلتفرم‌ها، دنیای مخصوص خودشان را دارند، و درنتیجه، کاربردهای ویژه خود. چه زمانی لازم می‌شود برای اینفلوئنسر مارکتینگ، سراغ شبکه‌های اجتماعی دیگری برویم؟

Uncategorized

خدمات اینفلوئنسر مارکتینگ چیست و پلتفرم اینفلوئنسر مارکتینگ چطور می‌تواند به برند شما کمک کند؟

0

اینفلوئنسر مارکتینگ مؤثر، مثل هر استراتژی بازاریابی دیگری، ابزار کارِ مخصوص خودش را دارد. با ابزارهای جهانی اینفلوئنسر مارکتینگ و راهکارهای داخلی آشنا شوید، و بهترین مسیر را برای انتخاب اینفلوئنسرِ درست، همکاری مؤثر و نتیجه مطلوب پیدا کنید!

فهرست