وبلاگ اینفلوئنسر مارکتینگ

Uncategorized

هفت ویژگی یک کمپین اینفلوئنسر مارکتینگ موفق

0

اینفلوئنسر مارکتینگ یکی از استراتژی‌های بسیار مؤثر در بازاریابی دیجیتال است. با کمپین اینفلوئنسر مارکتینگ، برندها این فرصت را دارند تا به‌واسطه افرادی تأثیرگذار، با بازار هدف‌شان ارتباط برقرار کنند و به نتایجی فراتر از تصور در بخش‌های مختلف برندینگ، بازاریابی و فروش دست یابند.

Uncategorized

اینفلوئنسرهای لایف‌استایل یا سبک زندگی را بشناسیم

0

دنیای اینفلوئنسرهای اینستاگرام، پر از تنوع و گوناگونی‌ست. آشپزی، ورزش، عکاسی و تکنولوژی، تنها چند نمونه از حوزه‌های مختلفی هستند که اینفلوئنسرها در اینستاگرام، درباره آن‌ها حرف می‌زنند و محتوا به اشتراک می‌گذارند.یکی از حوزه‌هایی که درون خودش هم تنوع بسیار زیادی دارد، سبک زندگی یا لایف استایل است. حوزه‌ای که هم در سطح داخلی و هم خارجی، بزرگ‌ترین گروه اینفلوئنسرها را تشکیل می‌دهد.

Uncategorized

اینفلوئنسرهای اینستاگرامی، یوتیوبی و توییتری!

اینفلوئنسر مارکتینگ در داخل و خارج ایران با «اینستاگرام» پیوند خورده، اما وقت‌هایی هم بد نیست سرکی به پاتوق‌های اجتماعی دیگر، مثل یوتیوب و توئیتر بکشیم. هرکدام از این پلتفرم‌ها، دنیای مخصوص خودشان را دارند، و درنتیجه، کاربردهای ویژه خود. چه زمانی لازم می‌شود برای اینفلوئنسر مارکتینگ، سراغ شبکه‌های اجتماعی دیگری برویم؟

Uncategorized

خدمات اینفلوئنسر مارکتینگ چیست و پلتفرم اینفلوئنسر مارکتینگ چطور می‌تواند به برند شما کمک کند؟

0

اینفلوئنسر مارکتینگ مؤثر، مثل هر استراتژی بازاریابی دیگری، ابزار کارِ مخصوص خودش را دارد. با ابزارهای جهانی اینفلوئنسر مارکتینگ و راهکارهای داخلی آشنا شوید، و بهترین مسیر را برای انتخاب اینفلوئنسرِ درست، همکاری مؤثر و نتیجه مطلوب پیدا کنید!

Uncategorized

چهار مزیت اینفلوئنسر مارکتینگ برای برندها

دسترسی و جلب اعتماد مخاطبان هدف‌تان، با اینفلوئنسر مارکتینگ به‌مراتب آسان‌تر است، اما این همه ماجرا نیست! اینفلوئنسر مارکتینگ از جنبه‌های بسیار گوناگون، استراتژی بازاریابی کسب‌وکارتان را غنی‌تر و مؤثرتر کرده، و کمک‌تان می‌کند با ثبات قدم و اطمینان بیشتر، در جهت اهداف بلندمدت‌تان حرکت کنید.

Uncategorized

اینفلوئنسر مارکتینگ در ایران

در سال‌های اخیر، اینفلوئنسر مارکتینگ جایگاه ویژه‌ای در ایران و میانِ برندهایی با مخاطب ایرانی پیدا کرده، و روندی مشابه روند جهانی را طی می‌کند؛ ازجمله گسترش سرمایه‌گذاری و حرکت به‌سمت تخصصی‌تر کردنِ همکاری با اینفلوئنسرها. در این نوشته، با نیم‌نگاهی به آینده، به بررسی اینفلوئنسر مارکتینگ در ایران می‌پردازیم.

Uncategorized

اینفلوئنسر مارکتینگ چیست؟

یک کمپین اینفلوئنسری استراتژیک، می‌تواند یک‌شبه نام برند شما را بر سر زبان‌ها بیندازد و اینفلوئنسرها، می‌توانند پیام برند شما را به جذاب‌ترین و اثرگذارترین شکل ممکن، به مخاطب هدف‌تان انتقال دهند. اینفلوئنسر مارکتینگ، ابزار قدرتمندی که این روزها همه کسب‌وکارهای کوچک و بزرگ سراغش می‌روند چیست و چطور می‌شود از آن استفاده کرد؟

فهرست